שם:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
תוכן ההודעה:
 
לקוחות ממליצים
סיפור של השראה בנוגע לאמונה
קארין
מאמר
הפחד בעיקר בנושא של זוגיות (אך תקף לכל תחומי החיים) הוא המניע או המגביל אותנו מליצור ולקיים את חלומו...

מאמרים

מערכות יחסים - האם אנחנו באמת מקשיבים?
במערכות היחסים ובאינטרקציות בחיינו, רובנו מקשיבים מנקודת מבט שיפוטית וביקורתית. כמובן שיש אנשים שהם יותר מקבלים מאחרים, יותר קשובים, יותר סובלניים וגם סבלניים אך גם אנשים אלו, אינם מסוגלים להשאר לחלוטין במקום נקי מביקורת ושיפוט.
הבחירה של החיים
כאשר אנו עושים החלטה אנו נעזרים בנסיבות של חיינו, אנו נעזרים בשיקול הדעת שלנו ולאחר מכן מחליטים לפעול בדרך מסוימת כלומר: כאשר אנו עושים החלטה אנו בדרך כלל נשענים על היכולות שלנו לבצע את אותה החלטה, על מציאות החיים שלנו (האם היא מאפשרת לנו לבצע את ההחלטה) ועל שיקול הדעת שלנו (כלומר אם כדאי לי או לא).
אפקט הפחד - אימון לנושא זוגיות
הפחד בעיקר בנושא של זוגיות (אך תקף לכל תחומי החיים) הוא המניע או המגביל אותנו מליצור ולקיים את חלומותינו. ניתן להסתכל על כך שהפחד הוא בעצם הדרך שלנו לתרץ את עובדת היותנו מגשימים או מונעים מעצמנו את חלומותינו.
הורות אסרטיבית (אהבה ללא פשרות)
כיום ניתן למצוא מודלים רבים לקיום משפחה. מודלים אלו מאפשרים לקיים משפחה ללא אב, ללא אם, משפחה בעלת שני אבות, שתי אמהות ועוד. גם בתוך במשפחה המסורתית ערכו וכבודו של ההורה השתנה. העולם מסביבנו אינו מעודד כבוד למבוגרים, אינו מעודד כללי נימוס ואינו מעודד את הליכוד המשפחתי כפי שהכרנו בעבר.
הדרך להגשמת חלומות
פקיד המאמן הוא לעזור למאומן להיות מודע לכישורים וליכולות אשר קיימים בו, לטפח אותם, לחזק את נקודות החוזק ואת נקודות החולשה ולתת למאומן כלים מאוד פשוטים ומעשיים ליצור פריצת דרך בחייו כלומר: להביא את המאומן למקומות אשר המאומן לא האמין שיוכל להגיע אליהם ולממשם.
כיצד נשמור על חשבון הבנק שלנו
חת מתופעות הלוואי של אי לקיחת אחריות על מצבנו הכלכלי היא מעין חיים במצב של חוסר וודאות, חוסר ביטחון וחוסר יכולת להניע ולהזיז מטרות לדוגמא: חוסר יכולת להתחייב ללימודים כיוון שאין לנו לנו כסף, חוסר יכולת לפתוח עסק חדש מאותה סיבה, חוסר יכולת להתקדם לבית יותר גדול או לקנות רכב או אפילו לנסוע לחופשה.
פוריות ואימון אישי
בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מתרחבת של יותר ויותר זוגות שנאלצים להעזר בטיפולי פוריות. התופעה הזאת נידונה ודוברה רבות ע"י מומחים בתחום, אשר הגיעו למסקנות שהסיבות הן: גיל הנישואים המתקדם בדורנו, הקלות והמהירות בה ניתן להתחיל בטיפולים אלו, הלחץ בו אנו נמצאים להביא ילד....
אימון אישי להגשמת קריירה
רבים מאיתנו חולמים על קריירה עצמאית או עסק משלנו: ללא בוסים, ללא צורך לתת דין וחשבון על מעשינו לאף אחד, לעבוד בתחום שאנחנו אוהבים, להגשים את חלומנו לעבוד מהבית או מתוך כל סיבה אחרת. רבים מאיתנו נעצרים מלעשות זאת עקב נסיבות רבות ונאלצים לעבוד כשכירים בעבודה שאיננו אוהבים עד הפנסיה.