שם:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
תוכן ההודעה:
 
לקוחות ממליצים
סיפור של השראה בנוגע לאמונה
קארין
מאמר
רבים מאיתנו חולמים על קריירה עצמאית או עסק משלנו: ללא בוסים, ללא צורך לתת דין וחשבון על מעשינו לאף א...

אימון בני נוער

אימון מתבגרים

אימון בני נוער או אימון צעירים מתאים לטווח הגילאים של 11 ועד 30 ומתחלק לרבדים שונים

אימון בני נוער 11-17 : האתגרים בגילאים הללו רבים ומגוונים ונוגעים בתחומי הביטחון והערך העצמי, בלבול מיני, מערכות יחסים, קושי בריכוז, קושי לימודי ועוד.

האימון נכנס בנישה הזאת בצורה מופלאה מכיוון שהאימון עוסק בשינוי תפיסות. השינוי בדרך ההסתכלות של נער או נערה שרואים את עצמם בדרך מאוד מסויימת, מאפשר פעמים רבות התנהגות שונה של אותם נערים בתוך ההתנהלות השגרתית שלהם. התנהלות שונה כמובן מאפשרת לאותם צעירים להגיע להשגים חברתיים, לימודיים, ריכוזיים וכמובן מאפשר להם תחושת ערך עצמי גבוהה.

אימון בני 18 : גיל 18 יחודי מאוד באתגריו. היציאה לעצמאות אך לא מוחלטת מהווה קושי מיוחד למתבגר מול הוריו וכמובן להורי המתבגר. האימון מאפשר מעבר חלק יותר לתוך שלב העצמאות הנ"ל. הכלים בהם משתמשים הם : תפיסת המציאות אחראיות, מיקוד לעתיד, תקשורת יעילה ובוגרת מול ההורה ובכלל כל הכלים אשר צוינו כבר בנוגע לגיל ההתבגרות. התוצאות המתאפשרות הינם כאלה המאפשרים לנער או נערה להתגייס במוכנות גבוהה יותר, לסיים י"ב בצורה חלקה וטובה, ליצור מערכות יחסים בוגרות, להתחזק מנטלית ונפשית ועוד.

אימון גיל 21- 30: לאחר השירות הצבאי. משתנים אתגרין של המתבגר (כן מתבגר).

גיל ההתבגרות בעידן שלנו ממשיך גם לאחר גיל 18, כיוון שהצעירים ממשיכים עדיין לגור בבית ההורים וכמו כן עדיין לא נאלצים בחלק מהמקרים, להתמודד עם החיים שמחוץ לחממה המשפחתית. הגילאים הללו מהווים קרש קפיצה לחיים הבוגרים ולעיתים צעירים "נתקעים". הם לא מוצאים את מקומם, לא יודעים מה ללמוד, לא מוצאים בן זוג, לעיתים מתמודדים עם קשיים בזהות המינית, לא מוצאים את מקומם בשוק העבודה, נותרים לבד ללא חברים לאחר השירות ובטרם כניסתם לחיים.

האימון מהווה עבורם מקום בו הם יכולים למקד את עשייתם, להקל עליהם ביצירת יחסים חדשים, יצירת זוגיות, מציאת המקום השלם מבחינה מינית, מציאת תחום לימודים ובעיקר גיבוש תפיסת מציאות עוצמתית על עצמם, שתאפשר להם כניסה טובה ויעילה לתוך אתגרי החיים

 

אהבת את התחום? שתף אותו